Prezenterka "Czystej Chaty" Sylwia Koczwara nosi sukienki Szymańska Fashion!

Znana z telewizyjnego programu w TV4 prezenterka popularnego programu o sprzątaniu "Czysta Chata" Sylwia Koczwara, która pomaga pokonywać ludziom na wizji problemy z czystością w ich domach i jest autorytetem w dziedzinie porządków w domu, zachwyciła się dwiema sukienkami z kolekcji wiosna-lato 2013 Katarzyny Szymańskiej.

Czytaj więcej ...

Laura Łącz w stylizacjach letnich Katarzyny Szymańskiej

W lipcu Katarzyna Szymańska - na zaproszenie wybitnej aktorki scen polskich, Pani Laury Łącz - odwiedziła jej przepiękny dom na warszawskiej Saskiej Kępie. Projektantka zaproponowała gwieździe kilka letnich stylizacji, w których jej zdaniem aktorka prezentowałaby się elegancko i niezwykle powabnie.

Czytaj więcej ...

MAŁA CZARNA & FASHION DAYS

Najnowsza kolekcja Wiosna – Lato 2013 Katarzyny Szymańskiej została zaprezentowana na początku kwietnia podczas V edycji imprezy modowej pod hasłem MAŁA CZARNA & FASHION DAYS w Concordii Design w Poznaniu.

Czytaj więcej ...

Piosenkarka Marta Podulka w stylizacji Katarzyny Szymańskiej

Marta Podulka to wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z IV edycji programu Mam Talent, gdzie zajęła 3 miejsce. Pochodzi z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną.

Czytaj więcej ...

Szymańska w butiku JOLLI we Wrocławiu

Kolekcje projektantki Katarzyny Szymańskiej będą dostępne od września w eleganckim butiku JOLLI we Wrocławiu, zlokalizowanym w nowoczesnym wieżowcu SKY TOWER.

Czytaj więcej ...