Otwarcie nowego butiku już w ten weekend !
Otwarcie nowego butiku już w ten weekend !

Modowa mapa Warszawy od 29 marca zostanie wzbogacona o innowacyjny concept store z ubraniami polskich projektantów zlokalizowany w pobliżu Placu Bankowego – Ptasia 6 POLISH FASHION concept store.

Ptasia 6 jest projektem modowym powstałym z inicjatywy Stowarzyszenia Polish Fashion Designers. Celem projektu jest wsparcie rozwoju działalności polskich projektantów mody oraz przedstawienie oferty polskich twórców jak najszerszemu gronu odbiorców. Prowadzony przez stowarzyszenie sklep nie pobiera marży od projektantów i umożliwia im samodzielny wybór asortymentu oraz ustalenie poziomu cen.

30 projektantów prezentuje swoją niezależną wizję mody w nowoczesnych wnętrzach concept store’u a zlokalizowanego na linii historycznej osi saskiej, vis-a-vis pałacu Lubomirskich, w samym centrum Warszawy. Miłośnicy oryginalnego designu, kobiety poszukujące niepowtarzalnych projektów, interesujących form, jak również najwyższej jakości materiałów, znajdą na Ptasiej 6 odpowiedź na swoje indywidualne zapotrzebowanie. Marki tworzące Ptasią 6 zapewnią modnej kobiecie wyjątkowy wygląd na każdą okazję, od weekendowego popołudnia z najbliższymi do formalnego spotkania w pracy.

Ptasia 6 Concept Store jest odpowiedzią na rosnący popyt na niezależną modę oraz oryginalne wzornictwo w Polsce. Większość osób poszukująca ubiorów polskich niezależnych projektantów ma do wyboru zakup przez internet na podstawie zdjęć lub udział w targach modowych, które choć pełne bazarowego czaru, mają wiele niedogodności. Ptasia 6 to kolejny krok w kierunku wyprowadzenia młodej polskiej mody z tej niszy, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom miłośników oryginalnego designu. Tu w komfortowych warunkach klienci mogą poczuć tkaniny i ich fakturę, przymierzyć ciekawe fasony oraz wybrać modne kolory. Wyselekcjonowani asystenci sprzedaży doradzą wybór najbardziej odpowiedniego stroju, poinformują również o użytych materiałach, przekażą informacje o projektancie. W przypadku braku danego fasonu, klienci będą mogli go zamówić bezpośrednio u wybranego projektanta.

Na Ptasiej 6 znajdą się najnowsze kolekcje projektantów i niezależnych marek:

Bez Ale, Confashion, COMO tailoring, Cocoon, colorshake, deep trip, EVA GRYGO, EMKW, FrankY Warsaw Couture, Horror! Horror!, Hultaj Polski, in.na, Inga Buczyńska, Josz, Keyce, Katarzyna Szymańska, La Boba, Mayyah, M’OYO, MULHOLLAND LIFE, polanka, Sara von Steiner, Smoof&LOCO, Syfon Studio, Szyjemy Sukienki, YES TO DRESS.

W dniu otwarcia kupujący otrzymają w prezencie designerskie plakaty od wielokrotnie nagradzanego w Polsce i za granicą Syfon Studio, a o niepowtarzalną atmosferę zadba duet znanych warszawskich djów Mia Twin & Kasp.

PTASIA 6 POLISH FASHION concept store

Otwarcie sobota 29 marca godz.10.00 – 18.00.
Ul. Ptasia 6 w Warszawie (w pobliżu Placu Bankowego).
Czynne: pon-pt 12-20, sob 10-15