Projektantka Katarzyna Szymańska wywiad dla radia września

Była na samym szczycie. Odnosiła sukces za sukcesem. Coraz więcej znanych osób nosiło ubrania przez nią zaprojektowane. I nagle jej organizm się zbuntował. Tylko w Gościńcu Radia Września Kasia Szymańska, projektantka mody i wnętrz opowiada o swojej walce o nowe życie.

Czytaj więcej ...

Gwiazdy na wybiegu na pokazie Szymańska Fashion

Projektantka mody Katarzyna Szymańska od 10 lat ubiera kobiety biznesu, sportu, polityki, gwiazdy telewizji jak również filmu i teatru. Tym razem właśnie znane panie zaprosiła do jesiennych metamorfoz. Panie prezentowały ubrania z kolekcji Katarzyny Szymańskiej i jej firmy Szymańska Fashion Cechą charakterystyczną projektów Katarzyny Szymańskiej jest cięcie i konsekwentne podkreślenie tej linii wypustkami i haftami oraz wszelkiego rodzaju wiązania i tasiemki. Projektantka łączy ze sobą tkaniny o rozmaitych fakturach: koronki z kratą czy gipiurę z jedwabiem. Często podkreśla, że szyje na miarę potrzeb swych klientek. Jesienne metamorfozy także dopasowała do osobowości swych modelek.

Zapraszamy do lektury relacji prasowych !


Zobacz relację z tego wydarzenia !

Sesja foto nowej marki. Wyjątkowa modelka we Wrześni

W sierpniowe, słoneczne popołudnie mieszkańcy Wrześni mogli być świadkami niecodziennej sesji zdjęciowej. Na wrzesińskiej starówce w ubraniach z nowej kolekcji Schimka w roli modelki wystąpiła aktorka Barbara Kurdej Szatan. Po drugiej stronie obiektywu stanął znany fotograf modowy Sebastian Zieliński. Sprawczynią tego zamieszania była projektantka młodego pokolenia, Katarzyna Szymańska.

Zapraszamy do lektury relacji prasowych !
http://nowawrzesnia.pl/
http://issuu.com/

Stroje Szymańska Fashion w sesji dla Bussinesswoman Lifestyle Magazine

W najnowszym numerze Bussinesswoman Lifestyle Magazine główną bohaterkę lipcowego wydania, Annę Kulec-Karampotis, wlascicielkę salonów Trendy Hair i znaną polsko-grecką bizneswoman ubrała Katarzyna Szymańska. Możemy zobaczyć p. Annę zarówno w wersji supereleganckiej - np. w żółtej sukience z koła i czerwonokrwistej sukni do kostek, jak i w wersji bardziej lightowej - w szarej tunice i morskiej wzorzystej sukience typu koktajlowego. We wszystkich projektach Katarzyny Szymańskiej bizneswoman prezentowałą się znakomicie i bardzo wytwornie. Oceńce sami!

Czytaj więcej ...

Wywiad w Radiu Mercury - Maj 2013

O nowej kolekcji wiosna-lato Szymanska Fashion rozmawiamy z jej twórczynią, projektantką Katarzyną Szymańską.

Czytaj więcej ...

Wywiad - Newsweek - Maj 2012

Polska ulica jest coraz bardziej kolorowa i odważna. W licznych sieciówkach nie brakuje strojów powielających wzory ze światowych pokazów mody ...

Czytaj więcej ...